Szafki bhp • Bakpol s.c.

Opis

Zgodnie z przepisami każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom odpowiednie miejsce, w którym bezpiecznie przechowają swoje rzeczy osobiste, ubrania robocze, a także śniadanie. Takim miejscem jest na ogół szatnia, gdzie powinny się znaleźć szafki BHP o różnych wymiarach. Jest wielu producentów takich szafek, lecz wśród nich z pewnością wyróżnia się firma z linku bakpol.pl, której meble są nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale także solidne i trwałe. 

Na stronie producenta można zapoznać się z pełnym asortymentem rozmaitych szafek ubraniowych, skrytkowych, przesuwnych, itd. w różnych konfiguracjach. Jedną z ciekawszych opcji jest zestaw szafek ubraniowych i schowków zamykanych na zamek cylindryczny z ławeczkami, dającymi możliwość odpoczynku podczas śniadania, czy ułatwiającymi przebranie obuwia. 

Sprzęty te wykonane są z doskonałej jakości blachy malowanej na dowolny kolor wybrany przez klienta z palety RAL, przy czym możliwe jest pomalowanie korpusu i drzwiczek na różne kolory.

Data dodania: 17-09-2018DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy