Świece zapachowe kringle candle

Opis

W sklepie internetowym e-lawenda.pl, klienci mogą zaopatrzyć się w bardzo wydajne i intensywnie pachnące świece zapachowe Kringle Cnadle. Są to produkty wysokiej jakości, które sprawdzą się we wnętrzach każdego rodzaju, zarówno w tych mniejszych, jak i większych.

Sklep oferuje szeroką gamę świec, wyżej wymienionej firmy. Osiągalne są świece zamknięte w pięknych i niezwykle eleganckich szklanych słojach, oraz takie, które zostały zapakowane w kolorowe i estetyczne plastikowe pudełeczka.

Na stronie można zapoznać się z cenami, wariantami rozmiarowymi oraz wielkościami świeczek. Koszty zakupu jednej sztuki, zaczynają się od kilkunastu, a kończą na około stu dwudziestu złotych. Wszystko zależy od tego, jaki wariant zostanie wybrany. W razie jakichkolwiek wątpliwości, można kontaktować się ze sklepem telefonicznie lub mailowo.

Data dodania: 27-01-2019DODAJ OPINIEOferta na e-Lawenda.pl to dobrej jakości świece zapachowe znanych producentów. Robię tu zakupy regularnie, bo uwielbiam mieć w domu tak świetnie skomponowane aromaty. :)


Ocena 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy