Krati Sp. z o.o. • USB reklamowe

Opis

W poszukiwaniu dobrych gadżetów marketingowych warto udać się bezpośrednio do producenta. Z pomocą przychodzi tutaj między innymi firma Krati.

Można u niej zamówić profesjonalne usb reklamowe, które łączy w sobie uniwersalność i niebanalny kształt. Korzystne ceny produktów sprawiają, że bez wahania można zamówić nawet większe partie, które sprawdzą się przy różnych akcjach reklamowych. Pendrive będzie świetnym upominkiem zarówno dla partnerów biznesowych, jak i własnych pracowników. Można rozdawać go najbardziej lojalnym klientom i dołączać do upominków z okazji jubileuszy, świąt czy wiosennych pikników. Jak wygląda taki produkt i do jakiego stopnia można go personalizować? Na stronie internetowej pod linkiem krati.eu dostępne są odpowiedzi na te pytania. Galeria zdjęć również pomaga w podejmowaniu decyzji.

Data dodania: 04-05-2018DODAJ OPINIEPendrive reklamowy od Krati to dobry pomysł na gadżet - który można podarować swoim klientom czy kontrahentom. Zajrzyjcie sobie na ich stronę, by dowiedzieć się, jakie mają przykładowe realizacje.


Ocena 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy