https://ogrodowa12.pl - Sala na wynajem Poznań

Opis

Chcesz wynająć nowoczesną salę na wydarzenie firmowe? Zależy Ci na tym, aby zorganizować konferencję dla swoich partnerów biznesowych i szukasz ciekawego i bardzo ładnie urządzonego miejsca z odpowiednim metrażem i wyposażeniem, które możesz na tę okazję wynająć? W takim razie polecamy Ci zajrzeć na stronę internetową ogrodowa12.pl i zapoznać się z ich ofertą. U nich znajdziesz naprawdę ciekawe przestrzenie do wynajęcia w celu zorganizowania szkolenia, konferencji, kursu lub warsztatów dla swoich pracowników bądź partnerów biznesowych. Oferowane przez nich pomieszczenia są niezwykle nowoczesne i bardzo estetyczne. 
Jeśli interesuje Cię dobrze wyposażona sala na wynajem w Poznaniu, to koniecznie zapoznaj się z ofertą centrum konferencyjnego Ogrodowa 12 już teraz. U nich znajdziesz bardzo ciekawe pomieszczenia, które posiadają nowoczesne meble w odpowiedniej ilości oraz specjalistyczny sprzęt elektroniczny, który umożliwi wygłaszanie przemów oraz wyświetlanie materiałów na rzutniku. 

Data dodania: 05-09-2018DODAJ OPINIESale na wynajem, które oferuje to centrum konferencyjne są przede wszystkim nowoczesne i komfortowe. My organizowaliśmy w nich szkolenia i jesteśmy zadowoleni z warunków współpracy. :)


Ocena 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy