Jeżeli znajdujemy się akurat w tej sytuacji, gdy ktoś z naszego bliski"/>Polskie Fabryki Porcelany “Ćmielów” i “Chodzież” S.A. • Serwis obiadowy na 6 osób

Opis

Jeżeli znajdujemy się akurat w tej sytuacji, gdy ktoś z naszego bliskiego otoczenia bierze właśnie ślub, oczywistą sprawą, nad którą musimy dobrze się zastanowić, jest – prezent ślubny. Z reguły przy takich okazjach wydaje się nieco większą kwotę na podarunek. Stosunkowo często – zaproszeni na wesele goście decydują się zakup elementów wyposażenia gospodarstwa domowego.

Doskonałym prezentem, który ucieszy każdą Młodą Parę będzie niewątpliwie serwis obiadowy na 6 osób, dostępny w ofercie sklepu internetowego, który zajmuje się dystrybucją porcelany, pochodzącej od renomowanego producenta, jakim są Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A, funkcjonujący pod adresem: sklep.porcelana.com.pl.

Serwis obiadowy na 6 osób, standardowo składa się z talerzy na zupy, drugie danie oraz deser, jak również dopasowanych stylistycznie filiżanek.

Data dodania: 04-11-2017DODAJ OPINIE
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy