Winda dla niepełnosprawnych cena

Opis

Wiele osób, stając przed problemem dostosowania jakiejś przestrzeni, czy to publicznej, czy tej prywatnej, do potrzeb osób niepełnosprawnych, zwleka z tym w obawie o zbyt duże koszty. Tymczasem przedstawiciele firmy REHA BŁOCH starają się uzmysłowić swoim klientom, że winda dla niepełnosprawnych nie jest droga. Cena  takiej windy zależy od wielu czynników, ale zawsze można znaleźć rozwiązanie, które będzie optymalne i satysfakcjonujące cenowo dla klientów.

Jeśli dajmy na to, mamy mocno ograniczone fundusze, możemy, np. zdecydować się na windę czy podnośnik używany. Rekomendowana firma zajmuje się dystrybucją zarówno sprzętu nowego, prosto od producenta, jak i tego używanego, w dobrym stanie technicznym. Na rehabloch.pl możesz zapoznać się z ofertą:

  • platform pionowych
  • platform schodowych
  • podnośników sufitowych.

Data dodania: 09-03-2018DODAJ OPINIERozwiązania, które proponuje osobom niepełnosprawnym firma REHA BŁOCH, znacznie ułatwiają im życie. Np. dzięki windom czy platformom możliwe jest poruszanie się w obrębie budynku - bariery architektoniczne przestają istnieć.


Ocena 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy